Hakkımızda

KG Yazılım, firmanız için kaliteli (.Net Yazılım mimarisi) özel yazılım, özel ERP ve otomasyon çözümleri sunar. Uzman kadrosu ile organizasyonunuzu analiz eder en uygun çözümü size kazandırır. Ücretsiz keşif hizmetimiz sayesinde firmanıza özel, en uygun çözümü üretir ve sizlere sunar.

Piyasada satılan paket programların firmanıza veremedikleri veya firmanız için gereksiz detaylara sahip yazılımlardan farklı olarak firmanıza özel üretilen yazılımlarımız sayesinde verimlilik en üst seviyeye çıkmaktadır.

Firmamız, Gökhan Özbarut tarafından 1999 yılında yazılım geliştirme hayatına başlamıştır ve İstanbul Bakırköy'de bulunmaktadır. Deneyimli ve uzman kadrosu sayesinde konumuzla ilgili her türlü yazılım ihtiyacına cevap verecek kapasitededir. Özel anlaşmalar ile bilgisayar sistemlerinizi, veritabanı bakımları ve yöneticiliği, yazılım geliştirme (bakım), Microsoft sunucu ürünleri kurulumu/konfigürasyonu ve özel raporlama hizmeti vermekteyiz.Haberdar Olun!

KG Yazılım'ın yeni yazılımları ve teknolojileri ile ilgili yayımladığı aylık haber bültenine üye olmak için lütfen email adresinizi giriniz!


KG Yazılım'ı Twitterdan Takip Edin!

KG Yazılım Sharepoint 2012 entegrasyon desteği ile kurumsal firmalara profesyonel çözümler sunmakta!

Bizi Twitterdan Takip Edin