top of page

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

KG Yazılım, firmanız için kaliteli (.Net Yazılım mimarisi) özel yazılım, özel ERP ve otomasyon çözümleri sunar. Uzman kadrosu ile organizasyonunuzu analiz eder en uygun çözümü size kazandırır. Ücretsiz keşif hizmetimiz sayesinde firmanıza özel, en uygun çözümü üretir ve sizlere sunar.

Piyasada satılan paket programların firmanıza veremedikleri veya firmanız için gereksiz detaylara sahip yazılımlardan farklı olarak firmanıza özel üretilen yazılımlarımız sayesinde verimlilik en üst seviyeye çıkmaktadır.

Firmamız, Gökhan Özbarut tarafından 1999 yılında yazılım geliştirme hayatına başlamıştır ve İstanbul Bakırköy'de bulunmaktadır. Deneyimli ve uzman kadrosu sayesinde konumuzla ilgili her türlü yazılım ihtiyacına cevap verecek kapasitededir. Özel anlaşmalar ile bilgisayar sistemlerinizi, veritabanı bakımları ve yöneticiliği, yazılım geliştirme (bakım), Microsoft sunucu ürünleri kurulumu/konfigürasyonu ve özel raporlama hizmeti vermekteyiz.

Misyonumuz

KG Yazılım olarak misyonumuz; müşterilerimizin taleplerini en kısa sürede ve en iyi kalitedeki hizmeti sunmak, kolay kullanımlı (kullanıcı dostu) ve talepleri tam olarak karşılayan yazılımlar üretmektir. Bu sayede sürekli gelişen ve değişen ekonomik ve teknolojik hayata müşterilerimizin hızlı ve etkili bir şekilde adapte olmalarını sağlamaktır .

Vizyonumuz

KG Yazılım olarak vizyonumuz; sadece kaliteli ve kolay kullanımlı yazılımlar üretmek yanısıra Türk bilişim sektörüne yenilikler katmak ve sektör liderleri arasında olabilmektir.

Değerlerimiz

  • Kaliteli Yazılım Üretmek

  • Müşteri memnuniyeti

  • Satış sonrası hızlı ve tam destek

  • Verimli, ekonomik ve kullanıcı dostu yazılımlar

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin

Sizlere yardımcı olmaktan memnun oluruz.

bottom of page